Rudą pokochałem!

Ruda to imprezowa bestia!

„Ruda tańczy jak szalona
Tak smakuje tylko ona
Rudą wódkę pokochałem
Z Rudą noce są wspaniałe”

Ruda Wódka

Przekonaj się sam!

Ruda to imprezowa bestia! Taniec i muzyka to jej żywioł – idealnie odnajdzie się podczas szalonych imprez w klubach i na domówkach, jak i towarzyszka kameralnych spotkań w gronie znajomych i rodziny. W shotach lub drinkach, w klubie i w domu – ciesz się towarzystwem Rudej dokładnie tak jak chcesz!

Ruda Wódka by Czadoman to przepalanka, czyli tradycyjny, polski trunek na bazie karmelu. Ruda Wódka jest słodka w smaku i ma piękny, bursztynowy kolor. Jest słodka i kusząca, a jednocześnie pełna charakteru i temperamentu.

Czadoman osobiście wyselekcjonował ten trunek, który został wyprodukowany według klasycznej receptury. Tak jak jego piosenki, Ruda rozkręci każdą imprezę! Przekonaj się sam!

Jak smakuje Ruda?

Noty degustacyjne

Wódka jest klarowna, w kolorze bursztynu, połyskliwa, mieniąca się. W aromacie mamy wyraźnie wyczuwalne świeże nuty cytrusów, w postaci skórki cytryny oraz zapach kojarzący się ze spacerem po lesie iglastym – żywica, igliwie sosnowe. Do tego przyjemne, łagodzące całość aromatu tło w postaci nut miodu i toffi. Niewątpliwą zaletą tego bukietu jest jego doskonały balans, pomiędzy akcentami świeżości i słodyczy.

W ustach wódka jest niezwykle łagodna, gładka, ostrość alkoholu jest znakomicie ukryta. Na pierwszym planie czujemy słodkie cytrusy, akcent owoców tropikalnych oraz słodkich landrynek o ich smaku. Następnie pojawia się słodka nuta wanilii. Finisz jest dość długi, ale bardzo przyjemny, pozostawiający słodki, karmelowy posmak.

Najważniejszą zaletą Rudej Wódki, w mojej ocenie, jest jej znakomite zbalansowanie, harmonia różnych grup smakowych. Jest jednocześnie łagodna i słodka, ale ma delikatnego, odświeżającego „pazura” w postaci nut cytrusowych i leśnych, które sprawiają, że pije ją się bardzo lekko, „bez popity”, ale absolutnie, nawet po większej ilości, nie mamy uczucia przesłodzenia, zmęczenia trunkiem. Widzę jej zastosowanie w klasycznym, swojskim piciu na kieliszki czy literatki, ale też jako towarzysz ciast i deserów, do sączenia przy podwieczorku, a także jako składnik koktajli – nie tylko tych słodkich, ale też wytrawnych i kwaśnych.

Galeria

Poznaj Rudą!

W shotach lub drinkach, w klubie i w domu – ciesz się towarzystwem Rudej dokładnie tak jak chcesz!

Ruda jak szalona!

Kup Rudą
online!

0.7L

w butelce!

100%

zabawy!

40%

mocy!

Jedyna

na milion!